Druten 2 verliest met 5-3 van Gova
Afgelopen zondag (6 november) speelde Druten 2 thuis tegen Gova uit Arnhem, een moeilijke tegenstander.
Bram en Niels begonnen met goede moed aan de herendubbel. In de eerste set bleek dat de heren van Gova erg sterk begonnen aan de partij, en de set werd door hen gewonnen. In de tweede set kwamen Niels en Bram goed terug, maar ze wisten net niet te winnen (20-22). Tegelijkertijd speelden Karlijn en Robin de damesdubbel. Dit was ook een spannende partij, en de dames haalden met 21-18 21-14 het eerste punt binnen.
Toen kwamen de enkels: Jelle begon tegen de eerste heer van Gova; een erg goede invaller. Ondanks dat hij net niet won (16-21 19-21), speelde hij een hele goede wedstrijd. Robin nam het op tegen Gova’s eerste dame. De eerste set was erg spannend, en werd net gewonnen door de Arnhemse. In de tweede set kwam Robin echter terug, en uiteindelijk wist ze de wedstrijd in drie sets naar zich toe te trekken. Niels speelde de tweede herenenkel. Net zoals in de herendubbel speelde hij de tweede set beter dan de eerste en het was een superspannende wedstrijd; helaas verloor hij net met 12-21 19-21. Toen kwam Karlijn in de laatste enkel. Wederom een leuke wedstrijd waarbij de dames erg aan elkaar gewaagd waren. De uitslag werd 19-21 15-21, hopelijk revanche in de tweede competitiehelft!
Ondertussen was de stand 2-4 in het voordeel van Gova, met nog twee mixdubbels in het vooruitzicht. De eerste mix werd gespeeld door Jelle en Robin. De eerste set ging prima en werd gewonnen, maar de tweede set leken ze een beetje van slag waardoor er een driesetter van werd gemaakt. Na een spannende laatste set ging het punt naar Druten. Bram en Karlijn speelden tenslotte de laatste wedstrijd van de dag, en moesten het opnemen tegen de eerste heer en dame van Gova. Deze bleken net iets te sterk, en ze verloren met 16-21 13-21.
Na een dagje met erg veel leuke en spannende wedstrijden, eindstand 3-5.







